dr Tomasz Grzybowski


Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

starszy wykładowca, absolwent ZWWF w Gorzowie Wlkp., trener klasy M piłki siatkowej, trener II klasy pływania, instruktor ratownictwa WOPR, instruktor kajakarstwa, instruktor rekreacji ruchowej „Narciarstwo zjazdowe”

email T.Grzybowski[malpa]swfs.uz.zgora.pl  
Telefon68 328 73 87
adresPokój nr 104Kampus A, Budynek A-13
ul. Szafrana 6/104,
65-516 Zielona Góra

mgr Grzegorz Fiedorowicz


- starszy wykładowca,
- absolwent WSP w Zielonej Górze,
- trener II klasy koszykówki,
email g.fiedorowicz@poczta.onet.pl  
Telefon68 35 28 404
adresSulechów: budynek B, sala gimn. Sulechów ul. Armii Krajowej 48
adrespokój nr 7 Kampus A UZ , budynek A-13

mgr Jacek Sajnóg


Zastępca kierownika SWFiS UZ

starszy wykładowca, absolwent AWF Wrocław, trener II klasy piłki nożnej, instruktor pływania, instruktor gimnastyki, instruktor siatkówki, instruktor koszykówki

email J.Sajnog[malpa]swfs.uz.zgora.pl
Telefon68 328 24 25  
adresPokój nr 5Kampus A, Budynek A-13
ul. Szafrana 6/5, 65-516 Zielona Góra

mgr Ryszard Wyder


Zastępca kierownika SWFiS UZ

starszy wykładowca, absolwent AWF Warszawa, nauczyciel dyplomowany, trener II klasy lekkiej atletyki, specjalista z zakresu metodycznych podstaw kultury fizycznej

email R.Wyder[malpa]swfs.uz.zgora.pl
Telefon68 328 30 11  
adresPokój nr 2, Hala SportowaKampus B, Budynek A-21
ul. Prosta 39/2, 65-783 Zielona Góra

mgr Przemysław Bomski


st. wykładowca, abslowent ZWKF w Gorzowie Wlkp.
Trener II klasy pływania, instruktor kajakarstwa
email semek111@wp.pl  
Telefon683282255
adres pokój nr 7Kampus A, ul. Szafrana 6

mgr Ewa Misior


starszy wykładowca, absolwentka AWF Wrocław, trener II klasy koszykówki
email E.Misior@swfs.uz.zgora.pl
Telefon 683283011, 683287387  
adresPokój nr 3, Hala sportowaKampus A, Budynek A-21
ul. Prosta 39, 65-783 Zielona Góra

mgr Marta Dalecka


wykładowca, absolwentka AWF Poznań, specjalizacja: sport osób niepełnosprawnych, nauczyciel mianowany, instruktor sportu osób niepełnosprawnych, instruktor pływania, instruktor piłki siatkowej, instruktor aqua fitness
email m.dalecka@swfs.uz.zgora.pl
Telefon667115075  
adresPokój nr 7, Kampus A, Budynek A-13
ul. Szafrana 6/7, 65-516 Zielona Góra

mgr Jerzy Dalecki


starszy wykładowca, absolwent WSP w Zielonej Górze, nauczyciel dyplomowany, instruktor piłki siatkowej, instruktor pływania, instruktor rekreacji ruchowej „Narciarstwo zjazdowe”, instruktor żeglarstwa, specjalista z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi
email J.Dalecki@swfs.uz.zgora.pl
Telefon  
adresPokój nr 7 Kampus A, Budynek A-13
ul. Szafrana 6/7, 65-516 Zielona Góra

mgr Władysław Leśniak


starszy wykładowca, absolwent ZWWF w Gorzowie Wlkp., trener I klasy piłki ręcznej
Telefon68 328 22 55  
adresPokój nr 7Kampus A, Budynek A-13

mgr Agnieszka Grad-Rybińska


wykładowca, absolwentka AWF Wrocław, trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor nordic walking, instruktor kulturystyki, instruktor odnowy biologicznej
email a.grad.uz[malpa]gmail.com
Telefon68 328 30 11  
adresPokój nr 2, Hala SportowaKampus B, Budynek A-21
ul. Prosta 39/2, 65-783 Zielona Góra

dr Jerzy Grzesiak


wykładowca, absolwent AWF Poznań, nauczyciel dyplomowany, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor siatkówki
Telefon68 328 30 11  
adresPokój nr 3, Hala SportowaKampus B, Budynek A-21
ul. Prosta 39/3, 65-783 Zielona Góra

mgr Tomasz Paluch


starszy wykładowca, absolwent ZWWF w Gorzowie Wlkp., trener klasy M piłki siatkowej, instruktor pływania, instruktor koszykówki, instruktor piłki nożnej
email tomaszekazs[malpa]o2.pl
Telefon68 328 22 55  
adresPokój nr 7Kampus A, Budynek A-13



Wszelkie Prawa zastrzeżone (C) 2003 Uniwersytet Zielonogórski